Hlavné informácie:

DanceStar Slovakia 2017

cena vstupenky: 12,00€

Názov súťaže: DanceStar Slovakia 2017

LINK: DANCESTAR BRATISLAVA 2017 PROGRAM

Bratislava hotel BOOKING

Dátum: 25. – 26. február 2017

S radosťou vám oznamujeme, že Slovensko sa opäť pripojí k jedinečnej a dynamickej DanceStar World Tour.

DanceStar Slovensko je jednou z mnohých kvalifikačných súťaží DanceStar, ktoré sa konajú v rôznych krajinách po celom svete. Všetky kvalifikačné súťaže DanceStar sú hodnotené ako jedinečné a vysokoprofesionálne súťaže. Pre tanečné školy, kluby a skupiny poskytujú možnosť prezentovať samých seba a svoju vášeň pre tanec pred porotcami, ktorí sú vo svete tanca uznávanými a rešpektovanými.

Tanečníci, ktorí sa kvalifikujú na súťaži DanceStar Slovensko majú možnosť súťažiť s viac ako 5500 najlepšími tanečníkmi z celého sveta na finále DanceStar Finals – World Dance Masters 2017, ktoré sa bude konať v dňoch od 24. do 28. mája 2017 v chorvátskom Poreči. DanceStar Finals ponúka tanečníkom možnosť zúčastniť sa aj rôznych workshopov slávnych choreografov, užiť si živé DJ párty a koncerty, pozrieť si Grand Gala večer, získať peňažné odmeny, špeciálne ceny a možnosť sponzoringu.

DanceStar World Tour je otvorená súťaž pre všetky tanečné školy, skupiny, crews a sólistov bez ohľadu na to, či sú to amatéri alebo profesionáli. Nenechajte si ujsť príležitosť predviesť sa, zdieľať svoju vášeň a učiť sa od svetovo najtalentovanejších tanečných profesionálov.

Toto je váš čas na tanec, učenie sa, zábavu a výhru. Príjmite výzvu.

Mesto, kde sa súťaž odohráva: Bratislava, Slovensko

Priestor a adresa: Dom kultúry Zrkadlový háj, Rovniankova 3, Bratislava-Petržalka,

Rozmery javiska: 10m x 10m

hall_sketch_Bratislava

 

Registrácia: http://register.dancestar.org

Uzávierka registrácie: Uzávierka je dva týždne pred kvalifikačnou súťažou (Piatok, 10. februára 2017)

Oficiálna webová stránka: http://www.dancestar.org

Pre aktualizácie a novinky prosím sledujte našu profilovú stránku na Facebooku – Dancestar ESDU: https://www.facebook.com/dancestar.world

 
 

DANCESTAR SLOVAKIA 2017 – ACCOMMODATION BOOKING