DanceStar Finals – World Dance Masters

je konečná “megaudalosť” svetového turné DanceStar World Tour. Vyše 5500 najlepších tanečníkov sveta sa stretne na jeden týždeň nádhernom rezorte Green Lagoon v slnečnom meste Poreč v Chorvátsku, aby spolu súťažio o titul DanceMaster of the Year a spolupracovalo na skutočne bohatom programe, ktorý ponúka finale DanceStar.

Na tejto velkolepej akcii môžu tanečníci ukázať svoj talent a vášeň pred profesionálnymi svetovo známimi choreografmi a porotcami. Podujatie umožňuje tanečníkom využiť príležitosť ukázať a rozpoznať ich talent pred tanečnými profesionálmi.

Semináre a workshop sa konajú v spoločnosti s najvýnimočnejšími choreografmi a inštruktormi na svete v rozličných disciplínach. Tam majú tanečníci možnosť komunikovať s ostatnými tanečníkmi a choreografmi a pilovať ich techniky.

Záverečná udalosť je DanceStar Gala Night kde iba 20 z najlepších tanečníkov súťaží o titul DanceStar Master of the Year, peňažnú výhru, sponzorstvo a vnoho iných špeciálnych ocenení. Celá udalosť je prenášaná naživo v televízii a taktiež je možné sledovať ju prostredníctvom stream na celom svete.

V priebehu jedného týždňa sa chorvátske mesto Poreč stane vďaka DanceStar Finals hlavným mestom tanečného sveta. Na jednom mieste sa stretne viac ako 5500 najtalentovanejších a unikátnych tanečníkov z viac ako 55 krajín z celého sveta. Je to týždeň plný tanečných súťaží, seminárov, workshopov, DJ party a mnoho ďaľšieho. Všetko na jednom mieste rozdelené do dvoch veľkých hál a štyroch pódií.

Staňte sa súčasťou najväčšej celosvetovej tanečnej udalosti a reprezentujte svoju krajinu na DanceStar Finals – World Dance Masters.

Oficiálna webová stránka: http://finals.dancestar.org